In Balk komen in zeven bouwkavels op de markt op locatie Boslust Noordoost. Balk is een plaats in de gemeente De Fryske Marren. Het is een dorp met veel voorzieningen en staat bekend als een watersportdorp.
Zelf een huis bouwen in Balk? Naar verwachting worden de kavels in het najaar van 2019 beschikbaar. Via de nieuwsbrief van de Fryske Marren worden actuele updates verstuurd.
Inloopspreekuur:
Assendorperdijk 1
Zwolle
Tel: 070-3222757
Wij helpen met het bouwen van een droomhuis i...
lees meerOnze werkwijze: Inmeten, scannen of een point...
lees meerOp vrijdag 31 maart is ons inloopspreekuur ee...
lees meerInloopspreekuur: nu ook zonder afspraak!
lees meerBezoek ons 24, 25 en 26 maart op de Beurs Eig...
lees meerDuurzaam renoveren of een nieuw huis bouwen?
lees meerCirculaire gevel
lees meerZonnepanelen en een groen dak
lees meerPublicaties in VT-Wonen en Archicomm
lees meerShortstay appartementen in gebruik genomen
lees meerGoede start van het nieuwe jaar
lees meerTeam Schaeffer verwelkomt nieuwe stagiairs
lees meerSlopen om te bouwen op de Oude Karselaan
lees meerZo bouw je een huis in twee weken
lees meerOplevering van de woning in Schapenatjesduin...
lees meerDe woning in Schapenatjesduin Oost vorder sne...
lees meerNieuwbouw of verbouwen?
lees meerElke week een digitale meeting
lees meerHet inloopspreekuur wordt het video spreekuur
lees meerGoedkeuring wijziging bestemmingsplan voor ni...
lees meerEen toekomstbestendige schuurwoning in het bos en veel connectie tussen binnen en buiten, met dit uitgangspunt kwam de opdrachtgever naar ons voor het ontwerp van hun woning. Aansluitend bij deze wens werd een kavel gevonden in het bosrijke gebied van Epe.
ga naar projectDe wens van onze opdrachtgever was om een uiterst duurzame vrijstaande woning te maken aan de rand van Wageningen. Door een aantal slimme duurzame oplossingen en een intensieve samenwerking is het gelukt om deze prachtige woning te realiseren, waar de opdrachtgever nu met veel plezier woont.
ga naar project